Zelzele bölgemizin eski haline döneceğine inancımız tamdır

21.05.2023
Zelzele bölgemizin eski haline döneceğine inancımız tamdır

[ad_1]

Hatay Defne Hastanesi’nin açılışında konuşan Tekrardan Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Zelzele bölgemizin eski haline döneceğine inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

AA

Türkiye bir yaratı daha kazanmıştır…

60 günde yapımı tamamlanan Hatay Defne Devlet Hastanesi vatandaşların kullanımına sunuldu.

Hataylılara teşekkür etti

Erbakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılımıyla meydana gelen Defne Devlet Hastanesi açılış töreninde, kendilerini kucaklayan tüm Hataylılara teşekkür etti.

“Zelzele bölgemizin eski haline döneceğine inancımız tamdır”

Depremde hayatlarını kaybedenlere Tanrı’tan rahmet dileyen Erbakan, şunları söylemiş oldu:

Defne’nin, Hatay’ın, tüm ülkemizin, milletimizin bir kez daha başı sağ olsun. Yaralı kurtulanlara Cenab-ı Tanrı’tan acil şifalar diliyoruz. İnşallah Cenab-ı Tanrı bir an evvel Hatay’ımızı, Defne’mizi, tüm ülkemizi selamete çıkarsın ve bizleri tekrar bu şekilde imtihanlarla sınamasın. Doğal bu geldiğimizde zelzele bölgemizde, Hatay’da, Defne’de, Adıyaman’da yaraların hem devletimiz tarafınca hem de kadirşinas, hayırsever milletimiz tarafınca süratli bir halde sarıldığını görüyoruz ve bundan dolayı bahtiyarlık duyuyoruz. İnşallah devletimizin ve milletimizin gayretiyle, yardımıyla, desteğiyle, çabasıyla en kısa süre içinde zelzele bölgelerinde yaşamın eski haline döneceğine, hatta eskisinden daha da iyi bir noktaya geleceğine olan inancımız tamdır. Millet olarak bu zorluğun da üstesinden hep beraber el ele, gönül gönüle geleceğiz ve geliyoruz da elhamdülillah.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.