İnstagram Nasıl Beraber Reels İzlenir?

30.11.2023
İnstagram Nasıl Beraber Reels İzlenir?

 

Instagram Beraber Reels İzleme Nasıl Kapatılır?, Reels Videoları Herkese Açık Nasıl Yapılır?, İnstagram Nasıl Beraber Reels İzlenir?, Detaylar yazımızda…

Instagram hesabınızdan gönderilerinizi arkadaşlarınıza gönderebilir beğendiğiniz videoları paylaşarak birlikte izleyebilirsiniz. Instagram güncellemelerine bir yenisini ekleyerek “Birlikte İzle” özelliğini getirdi. Reels videolarını istediğiniz arkadaşınız ile beraber izleme imkanı oluşmuş durumda. Bu özelliği kullanmak için yapılması gerekenler:

  • Uygulamanıza giriş yaparak Keşfet kısmını açın
  • Burada yer alan reels videosunu bir arkadaşınıza gönderin
  • Gönderimden sonra mesajlar sekmenize girip reels videosunu bulun
  • Mesajlar içeriğinde reelse arkadaşınız ile aynı anda tıklayarak izleyin

Paylaşım yaptığınız reels videosu arkadaşınızın ve sizin Instagram mesajları sekmenizde gösterilir. Ortak aktivite geliştirmek için birlikte izleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Reels videolarınızın beğeni sayısını artırarak keşfet kısmına düşmesini sağlayabilirsiniz. Instagram reels beğeni satın al seçeneğine Popigram internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Beraber Reels İzleme Nasıl Kapatılır?

Kapatmak istediğiniz reels videosunun altında yer alan “remikslemeyi kapat” butonuna basıp onaylama tuşuna dokunun. Birlikte izlenmek istenen reels videosunu keşfet alanından arkadaşlarınızla paylaşarak aynı anda izleyebilirsiniz. Hesabınızın etkileşimini ve popülerliğini artırmak için Türk reels beğeni satın al paketlerini Popigram.com adresinden 4,99 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar ve ekstra indirimlerle satın alabilirsiniz.

Reels Videoları Herkese Açık Nasıl Yapılır?

Gizlilik ayarlarınızdan reels videolarınızın kimler tarafından görülebileceğini ve kimlerin paylaşabileceğini belirleyebilirsiniz. Eğer hesabınız herkese açık durumda ise reels videolarınız Facebook ve Instagram hesaplarınızda herkes tarafından görülebilir ve paylaşılabilir. Videolarınızın beğeni sayısını artırmak için hızlı ve kolay bir yöntem olarak Poigram.com adresinden reels beğeni satın al paketlerini inceleyebilir bütçenize uygun olanı seçerek güvenle satın alabilirsiniz.

Reels Videosunu Herkes Görür Mü?

Profiliniz herkese açık durumda ise Instagram kullanıcılarının tamamı paylaşımlarınızı ve reels videolarınızı görebilir. Engellediğiniz hesaplar hiçbir etkileşiminizi göremez. Reels videolarınızın gizlilik ayarlarını düzenleyerek kimlerin görmesini istediğinize karar verebilirsiniz. Ayarlarınızın herkese açık olması Instagram hesabınızın etkileşimini de artıracağından popüler olmanızı saplayacaktır. Beğeni, izlenme ve diğer etkileşimlerinizi artırmak için Popigram.com adresinden ihtiyacınız olan paketi satın alabilirsiniz. Popigram avantajlı fiyatlar ve ekstra hediyeler ile Instagram hesabınızın takipçi sayısını ve popülerliğini artırmanıza destek olacak güvenilir bir platformdur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.