İstanbul’da pazar günü bazı yollar kapalı olacak

26.08.2023
İstanbul’da pazar günü bazı yollar kapalı olacak

[ad_1]

İstanbul Valiliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama provaları sebebiyle pazar günü Vatan Caddesi ve bağlantılı yolların trafiğe kapatılacağını deklare etti.

İstanbul'da pazar günü bazı yollar kapalı olacak

AA

İstanbul Valiliği’nden meydana getirilen açıklamada Vatan Caddesi ve bağlantılı yolların 27 Ağustos Pazar günü sabah saat 06.00’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama provalarının bitimine kadar kapalı olacağı açıklandı.

Açıklamada trafiğe kapatılacak yollar şöyleki sıralandı:

Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi giriş ve gelişler, D-100 şimal ve cenup istikametinden Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi girişleri, 10. Yıl Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi girişleri, Edirnekapı’dan Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi girişleri, Oğuzhan, Sofular, Halıcılar, Akdeniz ve Akşemsettin caddelerinden Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi girişleri, Ordu Caddesi’nden ve Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı’ndan Vatan Caddesi girişleri, Aksaray’dan Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi girişleri, Keçeci Meydan Sokak’tan Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi girişleri, Hal Yolu Cenup’den geliş yönüne Vatan Caddesi girişleri, Adnan Menderes Bulvarı’na çıkan tüm cadde ve sokaklar.

Alternatif yollar

Kapatılacak yollara alternatif olarak Turgut Özal Millet Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı ve Sahil Kennedy Caddesi’nin kullanılabileceği kaydedildi.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.