Kemal Kılıçdaroğlu, tepki çeken pankarta mutfakta çekilen fotoğrafıyla cevap verdi: Biz yaşamı paylaşmaktan gurur duyarız

09.05.2023
Kemal Kılıçdaroğlu, tepki çeken pankarta mutfakta çekilen fotoğrafıyla cevap verdi: Biz yaşamı paylaşmaktan gurur duyarız


Geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine oluşturulan bir pankart toplumsal medyada tepki çekmişti. Kılıçdaroğlu’nun mutfaktan çekmiş olduğu videolardan ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu’na yardım etmiş olduğu anların görüntülerinin yer almış olduğu pankarttaki “Karı şeklinde mutfaktan çıkmayan değil, arı şeklinde çalışan önder istiyoruz” sözleri tartışmalara yol açmıştı.

kyyy

“ALIN ŞİMDİ BU FOTOĞRAFI PANKARTINIZA KOYUN”

Geçtiğimiz akşam eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile beraber İYİ Parti lideri Meral Akşener ve eşi Tuncer Akşener’i evlerinde ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, o anlarda çekilen bir fotoğraf karesiyle pankarta cevap verdi. Tuncer Akşener ile beraber mutfakta çay doldururken çekilen fotoğrafı paylaşan Kılıçdaroğlu, “Biz yaşamı paylaşmaktan gurur duyarız. Alın şimdi bu fotoğrafı pankartınıza koyun. Sevgili genç mütedeyyin hanımefendiler, size aylarca ‘kazanımlarınızı kaybedersiniz’ propagandası yapanlar, tüm haklarınızı 3-5 oya sattılar. Bay Kemal asla kazanımlara dokunmaz!” ifadelerini kullandı.

AKŞENER’DEN FOTOĞRAFA YORUM GELDİ

İYİ Parti lideri Meral Akşener de Kılıçdaroğlu’nun paylaşımını kendi hesabından alıntılayarak “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Bey ve eşimi mutfakta görmekten ben de gurur duyuyorum. Zira ‘Hanım işi’, ‘adam işi’ yoktur. ‘İnsan işi’ vardır, paylaşmak vardır, yardımlaşmak vardır. Unutturmaya çalışanlara 14 Mayıs’ta hep beraber hatırlatacağız…” ifadelerini kullandı.

meral1

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
AK Parti'den The Economist'in kapağına sert tepkiAK Parti’den The Economist’in kapağına sert tepki
İmamoğlu'ndan dikkat çeken çağrı!İmamoğlu’ndan dikkat çeken davet!
Eski bakanlardan Kemal Derviş hayatını kaybetti!Eski bakanlardan Kemal Derviş yaşamını yitirdi!YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.