Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu görüşmesinin yayınlanmayan görüntüleri! “Genel Başkanım yapmış oldu, ben de onun için yaptım derim”

15.06.2023
Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu görüşmesinin yayınlanmayan görüntüleri! “Genel Başkanım yapmış oldu, ben de onun için yaptım derim”


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Toplumsal Tesisleri’nde bir araya geldi. İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu görüşmesinden ise çıkışta kameralara el salladıkları görüntüler medyaya yansımıştı. Selçuk Tepeli’nin sunmuş olduğu Fox Ana Haber’de ise Gülşah İnci’nin “Eleştiri görüşmenin arka bahçesi” başlıklı hususi haber gösterildi. Eleştiri görüşmeden medyaya yansımayan o anlamış olur ise izleyenleri gülümsetti.

kk1

“NEYSE BİR ÖN KARAR VERDİK”

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu tesisin bahçesinde yürüdükleri sırada yan tarafta golf oynayan vatandaşlarla söyleşi etti. Vatandaşlar iki lideri golfe çağrı ederken, Kılıçdaroğlu ise kuralları bilmediğini söylemiş oldu. İmamoğlu’nun “Her neyse bir ön karar erdik. Genel Başkanımız eşlik edebilir size” yanıtı dikkat çekti.

kk2

“GENEL BAŞKANIM BAŞLASIN…”

Yurttaş ise İmamoğlu’na “Siz yapmış olursanız başkanım demediklerini bırakmazlar gizli saklı oynayın bence” dedi. İmamoğlu ise Kılıçdaroğlu’nu işaret ederek “Genel Başkanım başlasın ne yapayım derim. Genel Başkanım yapmış oldu, ben de onun için yaptım derim” yanıtını verdi.

kk5

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DP'li Cemal Enginyurt: "Erdoğan bugün açıkça meydan okudu"DP’li Cemal Enginyurt: “Erdoğan bugün açıkça meydan okudu”
Milletvekili olan eski bakanların Meclis'teki yeni görevleri belli olduMilletvekili olan eski bakanların Meclis’teki yeni görevleri belli oldu
Atamalar sonrası merak ediliyordu! Erdoğan: Atamalar sonrası merak ediliyordu! Erdoğan: “Yanılmasınlar, kabullendik”YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.