Meral Akşener, koltuğunu Ekrem İmamoğlu’na bırakabilir

12.09.2023
Meral Akşener, koltuğunu Ekrem İmamoğlu’na bırakabilir


Ensonhaber YouTube kanalında Taha Hüseyin Karagöz’ün canlı yayınına konuk olan Ethem Baykal, Meral Akşener’in koltuğu Ekrem İmamoğlu’na bırakabileceğini beyan etti.


ensonhaber.com

Ensonhaber YouTube kanalında yepyeni Taha Hüseyin Karagöz her gün yeni konuklarıyla gündemi aktarıyor.

Hafta içi her gün saat 12.00’de YouTube’da canlı yayında izleyicilerin karşısına çıkmaya süregelen Taha Hüseyin Karagöz’ün bugün gündeminde, muhalif kesimde yaşanmış olan koltuk savaşları vardı.

Taha Hüseyin Karagöz’ün bugünkü, konuğu Ethem Baykal oldu.

Ethem Baykal konuşmasında, çarpıcı iddialarıyla muhalif kesimde son durumu ele aldı.

“Ekrem Bey’i Kılıçdaroğlu aday göstermek istiyor mu?”

Ethem Baykal, şunları söylemiş oldu:

Ekrem Bey’i Kılıçdaroğlu aday göstermek istiyor mu bir kere? Ekrem Bey’i göstermeyebilirler. Mezhepsel çatışmalar bir. Davası olması 2. Karadenizli olması 3. Karadenizli olması kazanmasına sebep olmuştu fakat bugün aday olmamasına da vesile olabilir. Bir başka şey daha Ekrem İmamoğlu ittifak koşul diyor.

“Meral Akşener’in partiyi Ekrem İmamoğlu’na bırakma ihtimali var”

Peki parti içinde 39 ilçeyi ben belirleyeyim diyecek Kemal Kılıçdaroğlu ona vermeyecek. Bu kere Ekrem İmamoğlu ben aday olmayacağım derse o da başka politika. Orada bir başka şey daha peki Ekrem İmamoğlu aday olmadı. Seçimden sonrasında anahtar teslimi Meral Akşener partiyi Ekrem İmamoğlu’na teslim etti. İhtimal var. Bunu not olarak düşelim. Bence Ekrem İmamoğlu, CHP’nin üvey evladı. Koray Bey ve İzmir’deki çekişmeleri Dervişoğlu’nu düşünürsek çekimleri Meral Akşener’in rahatsızlandığını düşünelim. O rahatsızlanma Ankara çatışmalarının ürünü.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.