Trabzonspor, altyapısından 2 oyuncuyla sözleşme imzaladı

04.07.2023
Trabzonspor, altyapısından 2 oyuncuyla sözleşme imzaladı

[ad_1]

Trabzonspor, altyapısından Abdurrahman Bayram ve Salih Malkoçoğlu ile ustalaşmış sözleşme imzaladı.

Trabzonspor, altyapısından 2 oyuncuyla sözleşme imzaladı

ensonhaber.com

Trabzonspor, altyapısından çıkan 2 genç futbolcu ile ustalaşmış sözleşme imzaladı.

Altyapıdan 2 futbolcuyla ustalaşmış sözleşme

Kulüp yönetim kurulu üyeleri Derviş Köz ve Coşkun Öztürk’ün yer almış olduğu törende Abdurrahman Bayram ve Salih Malkoçoğlu, 5’er senelik sözleşmeleri imzaladı.

Öztürk, imza töreninde yapmış olduğu konuşmada, “Genç oyuncularımızın kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Başkanımız Sayın Ertuğrul Doğan’ın da belirttiği şeklinde altyapı projesini fazlaca önemsiyoruz. Daha ilkin altyapımızdan yetişerek gerek kulübümüze gerekse de Türk futboluna katkıda bulunan birçok futbolcumuz mevcut. Trabzonspor, altyapısı ile güç kazanan ve bundan gurur duyan bir kulüptür. Bu vesile ile camiamıza ve genç arkadaşlarıma hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor, altyapısından 2 oyuncuyla sözleşme imzaladı

“Bugün hayallerimiz için ilk adımı attık”

Abdurrahman Bayram ise “Ilk olarak fazlaca mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bugün hayallerimiz için ilk adımı attık. Taraftarı olduğum takımım için terimin son damlasına kadar savaşım ederek katkı sağlamak isterim.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

“İnşallah kulübümüze uzun seneler başarıya ulaşmış bir halde hizmet edebiliriz”

Kendisine bu zamana kadar desteğini esirgemeyen her insana teşekkür ettiğini dile getiren Salih Malkoçoğlu da “Burası benim yuvam ve ustalaşmış bir futbolcu olarak takımıma katkı sağlayabilecek olmak benim için gurur deposu olacak. İnşallah kulübümüze uzun seneler başarıya ulaşmış bir halde hizmet edebiliriz. Fazlaca emek vererek bana güvenenleri utangaç etmeden devam etmek isterim.” şeklinde görüş belirtti.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.