AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Uşak’ta iftar programında konuştu! ‘Bu millet bu ülkede piyon isteyenlere destan yazacaktır’

17.04.2023
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Uşak’ta iftar programında konuştu! ‘Bu millet bu ülkede piyon isteyenlere destan yazacaktır’


Dağ, Uşak’ta Kemalöz Pazar Yeri’nde 43 Yakuplar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafınca düzenlenen iftar programına katıldı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Dağ, 21 yıl sonrasında da vatandaşların karşısına alnı açık bir halde çıkabilen bir siyasal parti olduklarını ve gittikleri her yerde teveccühle karşılandıklarını söylemiş oldu.

Gittikleri tüm illerde vatandaşların sevgisiyle karşılaştıklarını aktaran Dağ, “Doğal ki çözmemiz ihtiyaç duyulan problemler var. Ekonomide atmamız ihtiyaç duyulan adımlar var, bu tarz şeyleri görüyoruz. Bu tarz şeyleri da gene biz atacağız. Yaşadığımız süreçleri vatandaşımız oldukça iyi bir halde görüyor.” dedi.

‘CHP TERÖR ÖRGÜTLERİNİN YUVASI HALİNE GELMİŞTİR’

Dağ, sözlerini şöyleki sürdürdü:

“Vatandaşımızın görmüş olduğu oldukça net bir şey var ki, bunu da bizlere ifade ediyorlar. Bugün bilhassa 7’li koalisyonun aday açıklamasından sonrasında Kandil’den yapılmış olan açıklamalar, coşku duyduklarını ortaya koyan ifadeler, gene HDP’nin ‘terörist başını özgürleştirme süreci olacak’ şeklindeki ifadeleri, Pensilvanya’nın vatansızlarının ’15 Mayıs’ta biz biletimizi aldık’ ifadeleri, neyi kastettiklerini, kimi kastettiklerini, burada kimin bu mevzuda vaatler verdiğini oldukça net bir halde vatandaşımız görüyor. Zira Kılıçdaroğlu, ABD ziyareti yaptığında 8 saatlik bir kaybolan dönem var. Bu 8 saatlik dönemde acaba kimlerle ne görüştü, halen açığa çıkmadı. Şimdi açığa çıkıyor ki, her FETÖ üyesi, neredeyse Kılıçdaroğlu’ndan medet umar hale gelmiş. Bu kadar vaka yaşanırken peki Kılıçdaroğlu, ‘size ne kardeşim biz burada bir seçim emek vermesi yapıyoruz’ diyebiliyorlar mı, diyemiyorlar. İşin özeti şu, dün Cumhuriyet mitingini düzenleyenler, bugün 100 senenin Cumhuriyet’inden öç alacağız diyenlere ağzını açamıyorlar. Gelinen noktada CHP ne yazık ki, terör örgütlerinin bir yuvası haline gelmiştir. Bunu da vatandaşımız oldukça iyi bir halde görmektedir.”

AA-20230416-30871922-30871918-AK_PARTI_GENEL_BASKAN_YARDIMCISI_DAG_USAKTA_IFTAR_PROGRAMINA_KATILDI

Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs’ta destan yazacaklarını kaydeden Dağ, “İnşallah 14 Mayıs’ta gene bu millet, bu ülkede piyon isteyenlere destan yazacaktır. Tanrı hayırlı uğurlu etsin inşallah.” diye konuştu.

Programda, AK Parti Uşak Milletvekili ve talibi İsmail Güneş ile milletvekili adayları Fahrettin Tuğrul ve Hilal Sabancı da birer konuşma yapmış oldu.

Programa, AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar da katıldı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Milletvekili adaylığından çekilen isimler açıkladı! Milletvekili adaylığından çekilen adlar deklare etti! “İtaat etmedim, itiraz ettim”
Akşener'in danışmanı Hasan Sami Özvarinli İYİ Parti'den istifa ettiAkşener’in danışmanı Hasan Sami Özvarinli İYİ Parti’den çekilme etti
Küçükçekmece'de 'yasak aşk' cinayeti! Korkunç anlar kameradaKüçükçekmece’de ‘yasak aşk’ cinayeti! Korkulu anlamış olur kameradaYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.