Ali Babacan’ın seçimle ilgili açıklamasına Umut Özdağ’dan tepki: Bana utanmazlığın resmini yapabilir misin Abidin?

27.06.2023
Ali Babacan’ın seçimle ilgili açıklamasına Umut Özdağ’dan tepki: Bana utanmazlığın resmini yapabilir misin Abidin?

[ad_1]

14 Mayıs’taki Genel Seçim’de Millet İttifakı’nın ortağı olan DEVA Partisi, CHP listelerinden 15 milletvekili çıkarmıştı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Kurban Bayramı dolayısıyla toplumsal medyadan yayımladığı mesajında seçim neticelerini da değerlendirdi.

“HELALİNDEN KAZANDIK”

Seçim kampanyası süresince hiç kimseye yalan söylemeyen bir teşkilatları bulunduğunu belirten Babacan, “Yapamayacağımız hiçbir söz vermedik. Tekrardan milletimizin karşısındayız. Bizim hiç kimseye en küçük bir borcumuz yok. Asla kimseyi aldatmadık, hep doğruları söyledik. Kazandığımız her şeyi de anamızın ak sütü şeklinde helalinden kazandık. Bugün seçimi helalinden kazanmış, başı dik, alnı açık 15 milletvekilimiz var. Evet seçimi kazanamadık bunun için ihtiyaç duyulan öz eleştiriyi de muhasebeyi de yapmaktan kaçınmayacağız. Biz asla kimsenin hakkını yemedik.” şeklinde konuştu.

babacan

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN TEPKİ

Babacan’ın o sözlerine ise Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ’dan tepki geldi. Özdağ Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımda “Bana utanmazlığın resmini yapabilir misin Abidin? Ne gerek var ağabey resme aşağıda fotoğrafı var. ” ifadelerini kullandı.

ozdag

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Partilerin bayramlaşma programları belli olduPartilerin bayramlaşma programları belli oldu
Çeşme'deki tuvalet fiyatını gören inanamadı! Çeşme’deki wc fiyatını gören inanamadı!
Wagner krizinin hedefindeki isimdi! İsyandan sonra ilk kez görüntülendiWagner krizinin hedefindeki isimdi! İsyandan sonrasında ilk kez görüntülendi[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.