Ekrem İmamoğlu’ndan Ankara ziyareti! Mehmet Şimşek ve Abdülkadir Uraloğlu ile görüştü

17.08.2023
Ekrem İmamoğlu’ndan Ankara ziyareti! Mehmet Şimşek ve Abdülkadir Uraloğlu ile görüştü

[ad_1]

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu dün düzenlemiş olduğu basın toplantısında mahalli seçimlere dair açıklamalarda bulunmuştu. 2024’teki mahalli seçimleri işaret eden İmamoğlu “İstanbul ve Türkiye’nin kaderleri mühürlüdür. Bu yüzden ben de kendimi İstanbul ile mühürlü kabul ediyorum” demişti. İmamoğlu’nun açıklamaları ise “Mahalli seçimlerde İstanbul’da tekrardan aday olacak” olarak yorumlandı.

AA-20230815-31923117-31923114-IBB_BASKANI_EKREM_IMAMOGLU_BASIN_MENSUPLARINA_ACIKLAMALARDA_BULUNDU

ANKARA’DA İKİ BAKANI ZİYARET ETTİ

Basın toplantısının ertesi gününde Ankara’ya giden İmamoğlu, dikkat çeken ziyaretlerde bulunmuş oldu. Gömü ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ile görüşen İmamoğlu, toplumsal medya hesabından paylaşım yapmış oldu.

İmamoğlu paylaşımında “Bugün Gömü ve Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettim. Bakanlarımızla İstanbul’u ilgilendiren mevzularda informasyon paylaşımı yaptık. Nazik ev sahiplikleri için kendilerine teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Turizm merkezinde su hattı patladı, yol çöktüGezim merkezinde su hattı patladı, yol çöktü
Çocuğa istismar iddiası bir ilçeyi karıştırdı! Polis TOMA ve biber gazıyla müdahale ettiÇocuğa istismar iddiası bir ilçeyi karıştırdı! Polis TOMA ve biber gazıyla müdahale etti
Terör örgütü yandaşlarından camiye çirkin saldırı! Sabah namaza gelen cemaat fark ettiTerör örgütü yandaşlarından camiye çirkin hücum! Sabah namaza gelen cemaat fark etti[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.