Kılıçdaroğlu, “Fazlaca mühim bir sorun var” deyip paylaşmıştı… Videoyu toplumsal medyadan yayınladı

08.04.2023
Kılıçdaroğlu, “Fazlaca mühim bir sorun var” deyip paylaşmıştı… Videoyu toplumsal medyadan yayınladı

[ad_1]

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı talibi Kemal Kılıçdaroğlu, “Sevgili halkım, korku dağları sarmış. Fazlaca mühim bir sorun var, hepinizi 21.30’da buraya temenni ediyorum.” paylaşımı sonrası iki video yayınladı.

“418 MİLYAR DOLAR SERİSİNİN İLK FİLMİNİ PAYLAŞACAĞIM”

Kılıçdaroğlu, “Her insanın kiminle ve ne ile savaşım ettiğimizi fazlaca iyi anlaması gerekiyor. Bu iş fazlaca ciddi, bu seçim de fazlaca dirimsel. Ey çeteler! Siz hala anlamadınız, Bay Kemal asla yolundan dönmez.” notuyla paylaşmış olduğu videoda şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili halkım sizden çalınan bir para var. Tam 418 milyar dolar. 20 yılda 1000’e yakın yandaş şirket bir araya geldi ve hazineyi soydu. Çalınan para sizin paranız. Evlatlarınızın parasını gasp ettiler. Ayrıca şunu da söyleyeyim, devletle beraber dürüstçe hizmet veren on binlerce şirket var. Onların hepsinin başımın üstünde yeri var.

Ben de bu yandaş çetelerle ilgili fazlaca net konuştum. ‘Can düşmanımdır’ dedim. Bu çetelerden tahsis edeceğim 418 milyar dolarla halkım için yapacaklarımı anlattım: Kısa filmlerle… Bu filmler bu gece televizyonlarda yayınlanacak. Bazı kanallar yayınlamayı reddetti. Hırsızlığa kalkan oluşturacak bir yasak için kimlere haber uçurduklarını biliyorum. Ey çeteler, ey o halkın gasp edilmiş parasıyla alınmış medyalar ben sizden mi korkacağım? Ben bu mücadelede ölümü göze almışım, sizin sansürlerinizden mi geri adım atacağım? Halkımız refaha ve huzura kavuşacak. Bunun için ben sizinle ölümüne savaşım edeceğim. Ben sırtımı milletime yaslıyorum. Vallahi biz bu işi yaparız ve yapacağız. 418 milyar dolar serisinin ilk filmini birazdan paylaşacağım.”

İşte Kılıçdaroğlu’nun “Buyurun, engellenen kampanyamızın ilk filmi. 418 milyar doların her kuruşunu söke söke alacağım. Son günlerinizin tadını çıkarın çeteler…” notuyla paylaşmış olduğu o video:

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Meral Akşener'e tepkiMHP Genel Başkanı Bahçeli’den Meral Akşener’e tepki
Resmen duyuruldu! 4 parti seçime CHP çatısı altında katılacakResmen duyuruldu! 4 parti seçime CHP çatısı altında katılacak
Çok konuşulacak 'Mehmet Şimşek' sözleri: "Halka açıkça söylemektense..."Fazlaca konuşulacak ‘Mehmet Şimşek’ sözleri: “Halka açıkça söylemektense…”[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.