Suzuki, uçan otomobiller üretmeye başlıyor!

29.06.2023
Suzuki, uçan otomobiller üretmeye başlıyor!

[ad_1]

Japon otomobil devi Suzuki, uçan otomobiller üretmek için düğmeye basladı. Sektörde büyük bir hisse elde etmek isteyen dev şirket, dikey iniş – kalkış destekli araçların üretim sürecine ortak olacak. İşte detaylar Suzuki, uçan otomobiller endüstrisinin öncüsü olmayı hedefliyor! Her geçen gün gelişen uçan otomotiv sektöründe yer alıp zirvede konumlanmak isteyen otomobil üreticisi, Japon startup şirketi […]

Japon otomobil devi Suzuki, uçan otomobiller üretmek için düğmeye basladı. Sektörde büyük bir hisse elde etmek isteyen dev şirket, dikey iniş – kalkış destekli araçların üretim sürecine ortak olacak. İşte detaylar

Suzuki, uçan otomobiller endüstrisinin öncüsü olmayı hedefliyor!

Her geçen gün gelişen uçan otomotiv sektöründe yer alıp zirvede konumlanmak isteyen otomobil üreticisi, Japon startup şirketi SkyDrive ile bir antak kalma imzaladı. Güçlerini birleştiren iki devin imzasıyla birlikte başlamış olan süreç, Suzuki Group’un Japonya merkezinde yer edinen fabrikasında sürdürülecek. Emekler neticesinde geliştirilecek ilk modelin 2024 yılının bahar aylarında üretilmesi planlanıyor.

Skydrive

Yenilikçi Japon devinin meydana getirilen antak kalma neticesinde SkyDrive, firmanın uçan araç üretimini elde eden yan kuruluşu olarak vazife meydana getirecek. Geliştirilen araçların üretimi ve yenilenmesi noktasında Suzuki ile ortaklaşa hareket edecek Japon startup şirketi, Suzuki’nin elde etmiş olduğu ana para ve kendisinin sektör tecrübesiyle başarı göstermiş işlere imza atacak.

Bayraktar TB2 SİHA üretiminde rekor sayıya ulaşıldı!

Bayraktar TB2 SİHA üretiminde üstün dereceli sayıya ulaşıldı!

500. Bayraktar TB2 SİHA, üretim hattından çıktı. Bayraktar TB2 SİHA’lar için şu ana kadar 30 ülkeyle ihracat anlaşması imzalandı.

İş birliği yapmak suretiyle ilk kere 2022 yılının başlarında bir araya gelen iki firmanın ortaklık görüşmelerine devam etmiş olduğu biliniyordu. Söz mevzusu görüşmeler neticesinde kararlaştırılan ortaklığın uzun süre devam etmesi planlanıyor. Çalışmalara süratli bir halde başlamış olan devin 3 kişilik bir kapasiteye haiz 13 metrelik ilk modelinin, ilerleyen günlerde tanıtılması planlanıyor.

Peki, sizler bu ortaklık hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Japon otomobil devi, bu endüstride de başarı göstermiş işlere imza atabilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.