Belgesel dizisi Depp V Heard Netflix’e geliyor!

21.07.2023
Belgesel dizisi Depp V Heard Netflix’e geliyor!


Dünyanın en büyük dijital akış servisi Netflix’in içerik kütüphanesine her geçen gün yeni yapımlar eklenmeye devam ediyor. Son olarak beyazperde dünyasında popüler olan bir davayı özetleyen Depp V Heard belgeseli, yakında seyirciye sunulacak. İşte ayrıntılar…

Meşhur oyuncular arasındaki davayı mevzu alan Depp V Heard, Netflix’e geliyor!

Johnny Depp ve Amber Heard, meşhur Hollywood oyuncularıydı ve evlilerdi. 2016 senesinde çift, evliliklerinin sona ermesiyle birlikte ayrıldı. Bir tek 2022 yılına geldiğimizde, ikilinin içinde oldukça konuşulacak bir dava süreci başladı.

Depp V Heard Netflix
Amber Heard – Johnny Depp

Davanın temel sebebi, Johnny Depp’in bir makalede, birliktelikleri esnasında Amber Heard’a yönelik olarak isim vermeden kendisine ev içi sertlik uyguladığı iddia etmesiydi. Bu yazı, Hollywood dünyasında ses getirdi.

Yanlış haberlere inanmayın: Netflix şifre paylaşma kısıtlaması henüz Türkiye’ye gelmedi!

Yanlış haberlere inanmayın: Netflix gizyazı paylaşma kısıtlaması neredeyse Türkiye’ye gelmedi!

Netflix gizyazı paylaşma yasağı mevzusunda neredeyse ülkelerin sıralaması paylaşılmadı ve hiçbir kullanıcıya mevzuyla ilgili bilgilendirme yapılmadı.

Aynı yıl ise iki meşhur oyuncu içinde gerçekleşen bu davayı özetleyen Depp V Heard isminde bir belgesel hazırlandı. Bu belgesel, bazı dijital akış platformlarında yayımlandı. Bugün ise son gelişmelere gore ise Depp V Heard, kısa sürede Netflix kütüphanesine eklenecek. Üç bölümden oluşan bu belgesel dizisi, davada yaşananları mevzu alıyor.

İnternet üstünden canlı şekilde piyasaya çıkan mahkeme duruşmalarında verilen kararlarda toplumsal medyanın ne kadar etki ettiğini de anlatacak olan Depp V Heard, 16 Ağustos 2023 tarihinde Birleşik Krallık dışındaki diğeri tüm ülkelerde Netflix abonelerine sunulacak.

Depp V Heard Netflix

Toplamda 3 bölümden oluşan bu belgesel dizisinin yönetmen koltuğunda Emma Cooper oturuyor. Cooper, daha öncesinde The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes, The Disappearance of Madeleine McCann, Bikram: Yogi, Guri ve Predator şeklinde orijinal Netflix içeriklerinin de yönetmeni oldu.

Öte taraftan Netflix, Depp V Heard bir yana Ağustos ayında pek oldukça yeni içinde ne olduğu seyirciye sunacak. Bu içerikler içinde Paddington filmi, 15 sezonluk Ancient Aliens, animasyon filmi The Monkey King ve Ragnarok dizisinin 3. sezonu da bulunuyor. Bunun yanı sıra Skyfall ve Dr. Seuss’ The Lorax şeklinde bazı yapımlar ise ne yazık ki Netflix’e veda edecek.

Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Depp V Heard belgeseli Netflix’e vardığında izlemeyi düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.