Apple TV+ dizisi Foundation, YouTube’da yayınlandı

09.07.2023
Apple TV+ dizisi Foundation, YouTube’da yayınlandı

[ad_1]

Apple, dijital içerik platformundaki dizilerini parasız bir halde paylaşmaya devam ediyor. Bir süre ilkin Silo’nun ilk bölümünü Twitter’dan gösteren şirket, şimdi de popüler bilim-kurgu dizisi Foundation’ın ilk bölümünü YouTube’dan açtı.

Apple TV+ dizisi Foundation’ın ilk kısmı YouTube’da yayınlanacak

Apple TV+ için hazırlanan diziler, çeşitli toplumsal medya platformlarına yükleniyor. 14 Temmuz’da Foundation’ın ikinci sürem prömiyerini gerçekleştirecek olan Apple, ilk sezonun ilk bölümünü YouTube’dan erişime açmaya karar verdi.

Isaac Asimov’un aynı adlı kitabından uyarlanan aksiyon yapımı, 10 Temmuz’dan itibaren YouTube’da izlenebilir olacak. Apple şimdilik bir tek fragmanı gösteriyor olsa da, ilk bölümün tamamını erişime açacak. Fakat Türkçe altyazısı olup olmayacağı belirsiz.

Apple, popüler dizisini Twitter’dan paylaştı!

Apple, popüler dizisini Twitter’dan paylaştı!

Apple TV+ dizisi Silo’nun ilk kısmı Twitter’dan paylaşıldı. Bilim kurgu yapımı sürem finali halletmeye hazırlanıyor.

Covid-19’la birlikte çekimleri aksayan Foundation, ilk olarak 2021’de Apple TV+ üstünden gösterime açıldı. İlk bölüm şu anda Apple TV üstünden parasız bir halde izlenebiliyor olsa da, YouTube’da paylaşılması daha oldukça kişinin dikkatini çekecektir.

Aksiyon dizisinin yeni sezonu ise 14 Temmuz’da gösterime girecek. Eleştirmenlerin beğenisini kazanan ilk sürem; galaktik imparatorluk karşısında insanlığın geleceğini korumayı amaçlayan bir grup sürgünü ele alıyor. İlk sezonda Lee Pace ve Jared Harris benzer halde tanıdık oyuncular yer aldı.

YouTube’da yayınlanacak bölüm sonrasında, dizinin yönetmenliğini üzerine alan David Goyer ile canlı bir soru-cevap oturumu düzenlenecek. Bu oturum da YouTube’dan yayınlanacak.

Bilim-kurgu sevenlere hitap eden Foundation’ın üçüncü sezonu için çekimlerin başladığı bildirildi. Yalnız Apple’dan neredeyse resmi bir açıklama gelmediğini de hatırlatmak gerekiyor.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.