Erdoğan anket yaptıracak, adlar tek tek belirlenecek! AK Parti’den büyükşehirlere hususi lansman, Her il için değişik propaganda

21.08.2023
Erdoğan anket yaptıracak, adlar tek tek belirlenecek! AK Parti’den büyükşehirlere hususi lansman, Her il için değişik propaganda

[ad_1]

Iyi mi bir ittifak yapılanmasıyla girileceği dört gözle beklenen seçimler için partiler çalışmalarını hızlandırıyor. AK Parti’de kongreyle yönetime gelecek yeni kadro seçim sürecini de yönetecek. AK Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptıracağı anketlerle belirlenecek belediye başkanı adayları için her her ilde değişik propaganda düzenlenecek.

AA-20230507-31073383-31073376-AK_PARTININ_BUYUK_ISTANBUL_MITINGI

KONGRE ÖNEMLİ VİRAJ

AK Parti’de yeni parti yönetiminin belirleneceği kurultay zamanı 7 Ekim olarak açıklanmıştı. Sabah’ta yer edinen habere nazaran; bu yönetim bununla birlikte önümüzdeki mart ayında yapılacak mahalli seçimlerde yarışacak adayları belirleyecek, seçim sürecini yönetecek.

AA-20230728-31789281-31789278-IDEF23_16NCI_ULUSLARARASI_SAVUNMA_SANAYII_FUARI_KAPANIS_TORENI

BÜYÜKŞEHİRLERDE ÖZEL LANSMAN

Kongrede mahalli seçim emekleri için resmi start da verilmiş olacak. Kurultay sonrası ilkin büyükşehir belediye başkan adayları hususi bir lansman ile kamuoyuna açıklanacak. Sonrasında da il ve ilçe belediye başkan adayları belirlenecek. Kasım ayına kadar tüm adayların netleşmesi hedefleniyor.

ERDOĞAN ANKET YAPTIRACAK

AK Parti, seçim öncesi teşkilatlarda kırgınlık, sorun yaşanmaması amacıyla belediye başkan adayları için teamül yoklaması yapmayı düşünmüyor.

AA-20230507-31072597-31072596-AK_PARTININ_BUYUK_ISTANBUL_MITINGI

Bunun yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendi yaptırdığı anketlerle adayların halktaki karşılığına bakacak ve buna nazaran karar verilecek.

AK Parti ilkin aday isimlerini açıklayacak. Adaylar kesinleştikten sonrasında ise her ile hususi seçim beyannameleri yurttaş ile paylaşılacak. Seçim propaganda süreci de her il için şehrin özelliklerine nazaran ayrı planlanacak.

HEDEF: CHP’Lİ BELEDİYELER

“En doğru adlar, en doğru adaylar, en doğru sözlerle, CHP’nin yönettiği illerde kaybedilen 5 yılı telafi edecek projelerle yola çıkıyoruz” denilecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tatil planı yapanlar dikkat! Havuza girmeden önce bir daha düşünün, çocuklar risk altındaDinlence planı yapanlar dikkat! Havuza girmeden ilkin tekrar düşünün, çocuklar risk altında
Yozgat'ta yolcu otobüsü şarampole uçtu! Çok sayıda ölü ve yaralı varYozgat’ta yolcu otobüsü şarampole uçtu! Oldukça sayıda ölü ve yaralı var
AK Parti Bartın İl Başkanı'nın oğlu hayatını kaybettiAK Parti Bartın İl Başkanı’nın oğlu yaşamını yitirdi[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.