İsmail Saymaz’dan Ekrem İmamoğlu ile Kemal Kılıçdaroğlu iddiası! O günü işaret etti

03.06.2023
İsmail Saymaz’dan Ekrem İmamoğlu ile Kemal Kılıçdaroğlu iddiası! O günü işaret etti

[ad_1]

CHP’de seçimde alınan sonuçların arkasından hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Merkez Yönetim Kurulu’nda tüm üyelerin çekilme etmesinin arkasından yerine kimlerin geleceği merak mevzusu oldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun partinin yeni yönetim ekibinin kurulmasında etken rol alacağı iddia edilirken, gazeteci İsmail Saymaz’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

kk1

PAZAR GÜNÜNÜ İŞARET ETTİ

İsmail Saymaz, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu’nun tekrardan görüşeceğini yazdı. Saymaz paylaşımında “Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu’nun bu pazar günü tekrardan görüşeceği belirtiliyor” ifadelerini kullandı.

GENEL MERKEZDE GÖRÜŞMÜŞLERDİ

Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu geçtiğimiz Perşembe günü tekrardan bir araya gelmişti. İkili içinde, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısının arkasından parti genel merkezinde bir görüşme yaşanmıştı. İmamoğlu, saat 19.12’de geldiği genel merkezden 20.42’de ayrılmıştı.

“TOPLANTININ ARDINDAN BELİRLENECEK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ise yeni MYK’nın hafta sonu yapılacak toplantının arkasından belirleneceğini açıklamıştı. Öztrak “Genel Başkanımız, yeni Merkez Yönetim Kurulu’nu (MYK) hafta sonu yapılacak Parti Meclisi (PM) toplantısının arkasından belirleyecektir. Mevcut MYK üyeleri, işlerin aksamaması adına yeni MYK belirlenene kadar görevlerine devam edecektir. Kongrelerle ilgili karar da hafta sonu yapılacak Parti Meclisi’nde değerlendirilecek” demişti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ve Meclis resmen açıldı! İlk yemin Bahçeli'denVe Meclis resmen açıldı! İlk yemin Bahçeli’den
'Saksı' örneği verip çağrı yaptı: Seçim sonrası Kılıçdaroğlu'na sert çıkış!‘Saksı’ örneği verip davet yapmış oldu: Seçim sonrası Kılıçdaroğlu’na sert çıkış!
Erdoğan 2 kez görüştü: Sonunda kararını verdi! Ekonomi yönetimi...Erdoğan 2 kez görüştü: Sonunda kararını verdi! Iktisat yönetimi…[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.