Oyuncu Hasret Balcı, MHP Muğla’dan 1’inci sıra milletvekili talibi oldu

07.04.2023
Oyuncu Hasret Balcı, MHP Muğla’dan 1’inci sıra milletvekili talibi oldu


Seksenler dizisinde canlandırdığı ‘Yıldız’ karakteriyle hafızalara kazınan Hasret Balcı, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) 28. Dönem Muğla 1. basit milletvekili talibi yayınlandı.

Hasret Balcı’nın arkasından Muğla’dan 2. sırada Ertuğrul Avcı, 3. sırada Mevlüt Kiriş, 4. sırada Abdulkadir Tekin, 5. sırada Şevket Tokur, 6. sırada Hilmi Başpınar ve 7. sırada Neslihan Doğangül Önder aday yayınlandı.

ÖZLEM BALCI KİMDİR?

MHP Muğla Milletvekili birinci sıra talibi Hasret Balcı aslen Seydikemer doğumlu. Muğla bölgesindeki oldukça sayıda radyo ve televizyonda spikerlik meydana getiren Balcı, TRT’nin en uzun soluklu dizilerinden Seksenler dizisinde rol aldı.

özlem balcı 2

Balcı ek olarak, 2016 senesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamının canlandırıldığı ‘Reis’ filmimizde Emine Erdoğan’ı oynadı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Kanun çıkaracağım” deyip duyurdu: Bu sorular tarihe karışacak
Yeni mesajları ortaya çıktı! Para karşılığı cinsel ilişki teklif etmişlerYeni mesajları ortaya çıktı! Para karşılığı cinsel ilişki teklif etmişler
AFAD ve itfaiye alarma geçti! Sesler geldikten sonra çöktüAFAD ve itfaiye alarma geçti! Sesler ulaştıktan sonra çöktüYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.