Son dakika: Zafer Partisi duyurdu: Kemal Kılıçdaroğlu ile Umut Özdağ ortak izahat meydana getirecek

24.05.2023
Son dakika: Zafer Partisi duyurdu: Kemal Kılıçdaroğlu ile Umut Özdağ ortak izahat meydana getirecek


Son dakika: Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Talibi Kemal Kılıçdaroğlu ile dağılan ATA İttifakı’nın ortaklarından Zafer Partisi’nin Genel Başkanı Umut Özdağ, dün akşam saatlerinde tekrardan bir araya geldi. İki liderin buluşmasından kareler de paylaşıldı. Cumhurbaşkalığı ikinci tur seçiminde hangi talibi destekleyeceği merak mevzusu olan Zafer Partisi’nden ise ortak açıklamayla ilgili bir duyuru geldi.

Fw0_X5ZXwAIR13w

ZAFER PARTİSİ DUYURDU

Zafer Partisi’nden meydana getirilen açıklamada Umut Özdağ ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun 24 Mayıs Çarşamba günü saat 11.00’de ortak basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı. Zafer Partisi’nin paylaşımında “Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Talibi Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkanımız Prof. Dr. Umut Özdağ, yarın (24 Mayıs Çarşamba) saat 11.00’de Zafer Partisi Genel Merkezi’nde ortak basın toplantısı düzenleyecektir” ifadeleri kullanıldı.

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN AÇIKLAMA

Kılıçdaroğlu ile tekrardan buluşan Umut Özdağ, toplantıdan kareleri Twitter hesabından paylaştı.

Fw0_YTnXwBEWPLs

Kılıçdaroğlu ile mutabakat metni üstünde çalıştıklarını belirten Özdağ, “Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Talibi Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile akşam saatlerinde bir araya gelmiş olarak, mutabakat metni üstünde çalıştık. Yarın saat 11.00’de Zafer Partisi Genel Merkezi’nde düzenleyeceğimiz ortak basın toplantısında bilgileri Büyük Türk Milleti ile paylaşacağız.” açıklamasını yapmış oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 'Bunlar bir avuç mankurt' diyerek sert çıktı! ‘Bunlar bir avuç mankurt’ diyerek sert çıktı!
Babala TV'nin Kılıçdaroğlu videosunun tanıtımı yayınlandı!Babala TV’nin Kılıçdaroğlu videosunun tanıtımı gösterildi!
Ümit Özdağ'dan flaş 2. tur açıklaması! Gözler o görüşmeye çevrildiUmut Özdağ’dan flaş 2. tur açıklaması! Gözler o görüşmeye çevrildiYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.