Umut Özdağ o videoyu paylaşıp Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı: Kapalı kapılar ardında ne sözler verildi?

06.04.2023
Umut Özdağ o videoyu paylaşıp Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı: Kapalı kapılar ardında ne sözler verildi?


Sinan Oğan’ı cumhurbaşkanı talibi gösteren Ata İttifakı’nın ortaklarından Zafer Partisi’nin Genel Başkanı Umut Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu’nu etiketleyerek HDP’li Sırrı Sakık’ın videosunu paylaştı.

“SİZİ ATATÜRK’ÜN ÇİZGİSİNE DAVET EDİYORUM”

Söz mevzusu videoda Sakık’ın “İktidarı paylaşıyorlar, cumhurbaşkanı yardımcılıklarını, milletvekilliklerini. Fakat bunu kimin yardımıyla yapacaksınız HDP. Altılı masadaki bazı siyasiler bizlere ara sıra parmak sallıyorlar. Bizimle gelecek cumhurbaşkanı yardımcısı, bakan olacak fakat bizlere de parmak sallayacak. Kılıçdaroğlu da açık ve net olarak önümüzdeki dönem ne yapacağını paylaşmalıdır. Kapalı kapılar ardında söylenenlerin kamuoyuna deklare edilmesi gerekir. Biz geldiğimizde genel af düşünüyoruz bu tarz şeyleri bekliyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Özdağ paylaşımında, “Sayın Kılıçdaroğlu, Atatürkçülere en ağır hakaretleri eden Sırrı Sakık ‘Kapalı kapılar arkasında söylenenleri halka açıklayın’ diyor. Kapalı kapılar arkasında ne sözler verildi? Zafer Partisi olarak bilmek isteriz. Erdoğan’ı emekli etmek ve Erdoğan’ın sığınmacılarını yollamak için Zafer Partisi HDP’ye değil, Türk Milleti’ne güveniyor. Sizi de Türk Milleti’ne güvenmeye ve Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisine çağrı ediyorum” ifadelerini kullandı.

ö1

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kılıçdaroğlu canlı yayında tarih verdi: Avrupa'ya vizesiz gidilecekKılıçdaroğlu canlı yayında tarih verdi: Avrupa’ya vizesiz gidilecek
Akşener'in teklifini kabul etti! İYİ Parti'ye katıldıAkşener’in teklifini kabul etti! İYİ Parti’ye katıldı
Bakan Nebati'den Kılıçdaroğlu'na cevap! Emekli ikramiyeleri...Bakan Nebati’den Kılıçdaroğlu’na yanıt! Emekli ikramiyeleri…YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.