Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam’de parasız oldu

25.05.2023
Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam’de parasız oldu

[ad_1]

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu Steam‘de oyuncuları mutlu eden etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Son olarak strateji kategorisinin önde gelenleri içinde yer edinen Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, parasız oldu.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War parasız oldu!

Steam şeklinde dijital oyun platformları yada oyun geliştiricileri, tanıtım yapma amacıyla ara sıra popüler oyunları parasız hale getirebiliyor. Bu durumda ise oyuncular, tek bir kuruş para ödemeden oyun sahibi oluyor.

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War bedava oldu!

Steam’de düzenlenen kampanya kapsamında Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, 1 Haziran saat 20.00’a kadar parasız oldu. Oyunu, bu süre zarfında kütüphanenize ilave ederek kalıcı olarak haiz olabilirsiniz.

Oyuncular mutlu: 200 TL’lik popüler oyun bedava oldu!

Oyuncular mutlu: 200 TL’lik popüler oyun parasız oldu!

Epic Games Store’dan oyuncular için sevindirici haber geldi. Öyleki ki platform, Fallout: New Vegas oyununu parasız hale getirdi.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War‘ı parasız şekilde kütüphanenize eklemek için ilk olarak buraya tıklayarak oyunun satış sayfasına ulaşın. Peşinden, yüzde 100 indirimde görünen, şu demek oluyor ki fiyatı 0.00 TL olan sürümü hesabınıza ilave edin. Bir kısıtlamanın bulunduğunu belirtelim; Oyundan koleksiyon kartı düşüremezsiniz.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War mevzusu ve sistem gereksinimleri

2018 senesinde piyasaya sürülen Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, meşhur Warhammer 40,000 evreninde geçmektedir ve Gladius Prime adlı bir gezegenin kontrolü için çeşitli ırklar arasındaki çatışmaları mevzu almaktadır.

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War bedava oldu!

Oyunda, dört değişik ırk içinde seçim yapabilirsiniz: Space Marines (Uzay Harbiçileri), Astra Militarum (İmparatorluk Ordusu), Orks ve Necrons. Her ırk, benzersiz oyun seçimi, birimler ve özellikler sunar. Oyuncular, seçtikleri ırkı denetim ederek Gladius Prime gezegenini keşfeder, kaynakları toplar, teknolojileri araştırır ve savaşarak diğeri rakip ırklarla savaşım eder.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Minimum:

  • İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce 900 serisi / AMD Radeon RX 400 serisi – 3 GB VRAM
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen:

  • İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce 900 serisi / AMD Radeon RX 400 serisi – 3 GB VRAM
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Peki sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.