Memleket Partisi’nin Edirne’deki 3 milletvekili talibi çekilme etti

13.04.2023
Memleket Partisi’nin Edirne’deki 3 milletvekili talibi çekilme etti


Edirne’de Memleket Partisi milletvekili adayları, sıralama yapılırken adaletsiz davranıldığını öne sürerek milletvekili adaylıklarından ayrıldıklarını deklare etti. İkinci bayağı aday gösterilen Oktay Bozkurt, el yazısıyla yazdığı yazıyı partinin mesajlaşma grubuna göndererek adaylıktan çekildiğini deklare etti.

WHATSAPP GRUBUNA GÖNDERDİ

Memleket Partisi Edirne İl Başkanlığından çekilme ederek milletvekili aday talibi olan ve 28. dönem Edirne 2. sıra milletvekili talibi sıralamasında yerini alan Bozkurt, “Memleket Partisi Genel Merkezi’ne, hususi sebeplerimden dolayı 28. dönem Edirne milletvekili adaylığımdan çekiliyorum. Gereğinin bilgilerinize arz ederim” yazılı 10 Nisan 2023 tarihindeki bir dilekçeyi kendi el yazısı ve imzası ile hazırlayarak, partililerin yer almış olduğu Whatsapp grubuna gönderdi.

AW869098_02

Aday, Bozkurt’un peşinden 3. sıra talibi Sami Çakırlar da el yazısı ve imzası ile yazdığı, “Gördüğüm lüzum gereği 28. dönem Edirne 3. sıra milletvekilliği adaylığımdan geri çekiliyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim” ifadelerinin bulunmuş olduğu dilekçesini paylaştı. Çakırların peşinden ise 4. sıra talibi Şeydanur Akça, “Gördüğüm lüzum gereği 28. dönem Edirne 4. sıra milletvekilliği adaylığımdan geri çekiliyorum. Gereğini bilgilerinize arz ederim” ifadelerinin yer almış olduğu ayrılık dilekçesini paylaştı. (İHA)

AW869098_01

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kılıçdaroğlu'nun talebini açıkladı: Bakanımla gezmek istemedi, o isimle gezerse olurmuşKılıçdaroğlu’nun talebini deklare etti: Bakanımla dolaşmak istemedi, o isimle gezerse olurmuş
ORC'nin son seçim anketinde çarpıcı sonuçlar!ORC’nin son seçim anketinde çarpıcı sonuçlar!
Bünyamin Sürmeli 'Kar bekliyoruz' diyerek duyurdu! 16 il için uyarıBünyamin Sürmeli ‘Kar bekliyoruz’ diyerek duyurdu! 16 il için uyarıYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.